מה כדאי  לדעת כשבאים לבחור ארון חדש לחדר הילדים

איך אנחנו אוהבים את זה…לעצב את חדר הילדים שלנו שיהיה הכי מתוק שיש. שכל אורח שייכנס לחדר יגיד : ואו איזה חדר מושלם". אנחנו נבחר את צבעי הפסטל המרגיעים, את האקססוריז הכי חמודים שיש ואת הריהוט הכי איכותי. ומה עם הארון? איך נבחר את הארון? האם רק על פי שיקולים עיצוביים? אז זהו שלא. הנה לפניכם כמה עצות חשובות בבחירת ארון לחדר הילדים.

סוף מעשה במחשבה תחילה…

שניה, עצרו רגע לפני שאתם רצים לסניפים השונים של רהיטי ילדים. שבו בנחת בחדר הילדים והכינו רשימה של כל מה שאתם רוצים/צריכים שהארון החדש יכיל. ואז המשיכו לפרט עד לרזולוציה של כמה מגירות אתם צריכים, כמה מקום לתליית בגדים, מה רוחב המדפים היעיל והמתאים ביותר למשחקי הקופסא והצעצועים שאמורים להיות מונחים עליהם. לצד הרשימה הזו הכינו רשימת מידות. מהם הגובה והרוחב המתאימים למידות החדר. רשמו האם יש מיטה או קיר בסמיכות לארון או מדפים תלויים על הקירות. נתונים אלו פחות רלוונטיים כשמדובר בארונות הזזה. אין דלתות שיפריעו עם פתיחתן. לא ייתקעו בקיר, במיטה או במדף. יתרון משמעותי שכדאי לקחת בחשבון. במיוחד אם החדר לא גדול.

חשוב מאוד לזכור בשלב התכנון וחלוקת הארון, שבחדר גרים ילדים. הארון אמור להיות נגיש ויעיל לילדים. קחו בחשבון את גובה המדפים והמגירות לשם כך.

אגם ארונות הזזה מציעים לכם פגישת ייעוץ חינם עם מעצבת הבית. היא תשב אתכם מול הרשימות שהכנתם ותתכנן אתכם ארון בהתאמה אישית לצרכים הפונקציונאליים והעיצוביים שלכם.

לא מתפשרים על בטיחות

על בטיחות לא מתפשרים באופן כללי בתכנון הבית ובריהוט שקונים, ובוודאי כשמדובר בילדים שלנו.

הדבר הראשון שעליכם לוודא לפני שאתם קונים ארון בגדים הוא איכות חומרי הגלם. ממה הם עשויים, האם אינם מורכבים מחומרים רעילים והאם הם עומדים בתקן הבטיחות הישראלי.

כמו כן יש לשים לב שטריקת הדלתות והמגירות איטית ואיננה מסכנת את האצבעות הקטנטנות של ילדיכם.

לא מחליפים ארון כל יום

ארון זה לא תמונה ולא כרית. וגם לא שטיח…

כדאי לקחת בחשבון שכאשר אתם קונים ארון הוא אמור לשמש אתכם לא מעט שנים.

מה זה אומר?

  1. שהוא אמור להתאים לילדים גם כשיהיו בני 4 וגם כשיהיו בני 14.
  2. ששווה לכם להשקיע בקניית ארון איכותי אשר עשוי מחומרים איכותיים, גם העץ וגם הפרזולים. וגם אם המחיר גבוה יותר מארונות אחרים, זוהי השקעה משתלמת.

בשורה התחתונה, היום כשאפשר לקנות ארונות בהתאמה אישית, השמיים הם הגבול, ואתם יכולים לתכנן את ארון חלומותיכם. אנחנו מציעים שתשתפו את הילדים בתכנון ועיצוב הארון. אפשרו להם לבחור צבעים, ידיות וכל החלטה אחרת שמתאים בגילם להיות שותפים לה.

בהצלחה!