אם רק תחשבו על זה רגע תבינו שהגיע הזמן לשנות את היחס לארונות הבגדים שלכם.

הגיע הזמן לשנות את הגישה.

אם פעם מטרתו של ארון הבגדים הייתה רק לעשות לכם סדר בחדר ולאחסן את כל הבגדים, נעליים, אקססוריז ופיצ'יפקעס, אז היום ארון הבגדים שלכם הוא הרבה יותר מזה.

מדברים עיצוב

בואו נדבר רגע על ארונות בגדים ועיצוב.

אם פעם הייתם נכנסים לחנות ארונות ומקסימום מתלבטים על הידיות, היום זה כבר סיפור אחר לגמרי. היום אנחנו מדברים על "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". היום, ארונות הבגדים שלכם הם רהיט עיצובי שמשתלב באופן הרמוני בעיצוב חדר השינה. אתם יכולים לעצב את הארון שלכם בדיוק על פי ההעדפות האישיות שלכם של חומרים, צבעים, חלוקה פנימית, שילוב תאורה ואפילו שילוב מסך טלוויזיה על דלת הארון. אפשרויות בלתי מוגבלות- כבר אמרנו?

אנחנו, באגם ארונות הזזה, לא מתפשרים על עיצוב. זוהי בדיוק הסיבה שאנו מעמידים לרשותכם את מעצבת הבית שלנו אשר זמינה להיפגש אתכם לפגישת ייעוץ ותכנון ללא תשלום. אתם תגיעו עם החלום שלכם והיא תגשים לכם אותו. ותחלמו בגדול!

 

מדברים איכות ומקצועיות

אם פעם, אחרי שנה שנתיים דלתות הארון היו יוצאות מאיזון, המגירות מתחילות להיתקע, והעץ מתחיל להתקלף אז היום אין סיבה שזה יקרה אם קונים את ארונות הבגדים בחברה שמדברת איכות ומקצועיות.

כמו שאנחנו לא מתפשרים על עיצוב, כך אנחנו גם לא מתפשרים על איכות ומקצועיות. בארונות ההזזה שלנו אנחנו משתמשים בפרזולים הכי חדשניים ובעץ הכי איכותי. היום, עם הארונות שלנו, תוכלו להוציא בגדים מהארון מבלי להעיר את בן/בת הזוג הישנים. אנחנו מציעים לכם מנגנון של טריקה שקטה, נוחה ויעילה.

המגירות והדלתות ייפתחו וייסגרו באלגנטיות ובדממה- חלום!

משפרים את איכות החיים

אולי יישמע לכם קצת מוזר או מוגזם, אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם שיפור באיכות החיים עם אגם ארונות הזזה.

מעבר לעיצוב ההרמוני שמתוכנן ומבוצע בהתאמה אישית לרצונות ולחלומות שלכם, ומעבר לאיכות החומרים והפרזולים, אנחנו מציעים לכם לא להתפשר על ארונות הזזה ולהיפרד מארונות עם דלתות. די כבר לשרוט את הקירות הסמוכים עם הדלתות שנתקעות בקיר בכל פעם שפותחים אותן, די כבר להיתקע זה בזו במעברים בין המיטה לארון בחדרים הקטנים שלנו בבית. עם ארונות ההזזה של אגם תוכלו לחסוך התקנה נפרדת של טלוויזיה או של מראה (כי הכל יכול להשתלב בארונות עצמם) ולנצל את הקירות הסמוכים לתלייה של תמונות, מדפים ושאר פריטים עיצוביים שיהפכו את חדר השינה שלכם למקום האהוב עליכם בבית. למקום שבו תוכלו באמת להתרווח וליהנות משקט ושלווה.

ועוד מילה על שירות…

תחסכו לעצמכם זמן דפדוף באינסוף קטלוגים של ארונות ונסיעות בכל הארץ בין חנויות של ארונות בגדים.

אגם ארונות הזזה מציעים לכם סניפים בפריסה ארצית ושירות מקצועי של תכנון, ביצוע והתקנה.

בשורה התחתונה, הגיע הזמן להתקדם לארונות ההזזה המעוצבים של אגם ולשפר את איכות החיים.